You are currently viewing Harcerskie Pogotowie Zakupowe

Harcerskie Pogotowie Zakupowe

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną Harcerstwo Polskie w Republice Czeskiej proponuje następującą pomoc. Wszystkim potrzebującym (zwłaszcza seniorom i rodzinom w kwarantannie) oferujemy możliwość zrobienia zakupów i dostarczenia ich do domu. Wystarczy zadzwonić pod numer osoby kontaktowej i podać listę zakupów oraz adres dostarczenia. Resztę załatwimy my! Zakupy postaramy się wykonać jeszcze tego samego dnia w zależności od naszych oraz Państwa możliwości. Prosimy Państwa o przygotowanie gotówki w odpowiedniej wysokości.

Osoby kontaktowe według rejonów :
Hawierzów i okolice – Michał Staś : 722 730 678

Karwina i okolice – Filip Tomanek : 734 762 129

Cieszyn i okolice – Wojciech Mendrek : 724 663 265

Bystrzyca i okolice – Janina Byrtus : 724 653 391

Życzymy, by w tym nietypowym okresie był każdy z Was dobrej myśli. Czuwaj

Dodaj komentarz